fbpx

Акція дня!

Акція дня! Усі сухі суміші в магазині зі знижкою 10 тільки сьогодні!  Приходьте і купуйте будь яку суху суміш в магазині будматеріалів на вул. Тролейбусній, 2 у Львові Акція дня! Усі сухі суміші в магазині зі знижкою 10% саме сьогодні! Приходьте і купуйте будь яку суху суміш в магазині будматеріалів на вул. Тролейбусній, 2 у Львові зі знижкою 10%.

Ви можете замовити суміш сьогодні і оплатити зі знижкою, а забрати згодом. Можете замовити доставку на місце і навіть послуги майстра, який її покладе. На послуги майстра, в тому випадку також буде діяти знижка 10%, оскільки в нас діє також акція на комплекс “Матеріали + майстри=10% знижка”.

Укладіть з нами Угоду і отримайте якісне обслуговування одразу із матеріалами! Купуйте будь які товари з дому! Подзвоніть і ми проведемо з Вами відеозв’язок із демонстрацією будь яких товарів, які є в магазині. Ви зможете вчсе оглянути самі і замовити те, що Вам потрібно. Тож, не обов’язково їхати до нас у магазин, щоб все побачити і купити… Сервіс нового покоління потрібно використовувати, так як найдорожчий наш ресурс – це час! Ми бережемо час своїх клієнтів! Користуйтесь акцією дня нашого магазину.

Телефон для відеозв’язку: +380994653844 через будь який месенджер.

Адреса магазину: м. Львів, вул. Тролейбусна, 2

Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах: @budmarket.avn

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять