fbpx

Акція дня!

Акція! Усі фарби в магазині зі Купити фарби зі знижкою у Львові в магазині будматеріалів Будмаркет АВН по вул. Тролейбусній, 2

Будь яка фарба, яка є в магазині зі знижкою 10% від звичайної ціни!

Акція дня діє лише 1 день – 7 липня 2021 року з 9:00 до 19:00 години!

Навіть, якщо вам потрібно більше, ніж є в наявності, Ви можете замовити і оплатити одразу потрібну кількість фарби, а забрати її згодом, ціна буде зі знижкою!

Приходьте у Львові, на вул. Тролейбусну, 2 в магазин будматеріалів та супутніх товарів.

Слідкуйте за новинами і користайтеся нагодою купити будівельні матеріали, сантехніку, електрику, інструменти, засоби кріплення, засоби захисту та інші супутні товари за помірними цінами!

Також пропонуємо послуги майстрів. Укладайте Договір на виконання робіт та поставку будматеріалів і не турбуйтесь ні про що! Ми з Вами домовимось про план дій і обумовимо терміни і деталі… Оберемо саме такі будматеріали, які підходять саме для Вашого ремонту і з Вашими можливостями для найкращого результату. Вам залишиться тільки іноді спостерігати за тим як рухається справа з вашим ремонтом. Використовуйте усі можливості, які Вам доступні і результати не забаряться.

 

Інші товари переглянути>>

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять