fbpx

Чому саме Будмаркет АВН?

Our creative Lab

Helps you bring your ideas to life.

Our creative Lab

Helps you bring your ideas to life.

 П’ять причин звернутися саме до нас

     Будмаркет АВН – досить новий магазин, тому ціни на товари в нас дуже не високі і товар поповнюється регулярно. Ми відкриті до покупців і бажаємо, щоб ви взаємодіяли з нами активніше. Пропонуйте свій перелік товарів і ми завеземо його для Вас і інших клієнтів.

Наша мета:

        Зробити період ремонту вдома чи в офісі (будь де) періодом приємним, а не пеклом)).
Отож, пропонуємо своїм покупцям звернути увагу на те, що ми надаємо знижку 10% всім, хто замовив в нас комплекс. Що це означає? Будівельні матеріали з послугами майстрів. Також в нас є і інструменти.
Великий плюс в тому, що Ви купуєте все в одному місці. Офіційно! Ми підписуємо Договір і забезпечуємо Вам повний комплекс послуг зовсім не дорого. Послуги майстрів в нас коштують стандартно, як і всюди. Ціни на товари виставлені по рівню цін супермаркетів (здебільшого і не враховуючи акційних пропозицій).

Звідси починається вигода:

Замовити будматеріали в інтернет-магазині Будмаркет АВН у Львові1️⃣ Відмінусуйте від вартості ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ -10% “живих” грошей, які у Вас залишаться на Ваші інші потреби.
2️⃣ Ви економите час на пошук відповідальних майстрів і не торгуєтесь із ними.
3️⃣ Ми погоджуємось на маленькі замовлення. Всі, хто стикався знають, що майстри, як правило, не хочуть брати малі замовлення (ванна, кухня, балкон, коридор, часткові ремонти тощо) А МИ ХОЧЕМО))
4️⃣ Все, що Ви замовите, ми можемо надіслати Вам до дверей. (Залежно від об’ємів замовлення – кур’єром чи вантажівкою) Працює доставка.
5️⃣ Все фіксуємо на папері. Складаємо Договір з кошторисом, де все включено і Ви завжди матимете якусь гарантію, що Вас не залишать і все зроблять якісно і в строк.

 

❓ Як це зробити ❓

1️⃣Просто телефонуйте до нас в Будмаркет АВН: +380994653844Доставка будматеріалів з магазину Будмаркет АВН у Львові по вул. Тролейбусній, 2. Низькі ціни та доставка.
2️⃣або заходьте на сайт, обирайте товар і оплачуйте прямо на сайті
3️⃣або надсилайте з сайту заявку, де опишіть що саме вам потрібно
4️⃣або заходьте до нас на вул. Тролейбусну, 2 і поговоримо.

Тож, ми чекаємо на Вас! Пишіть, дзвоніть!

 

Сайт  |  Інтернет-магазин  |  Надіслати заявку

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять