fbpx

Новинка у Львові: двокомпонентна епоксидна затирка або #фуга

Двокомпонентна епоксидна затирка або #фуга


Двокомпонентна епоксидна затирка або #фуга у Львові в магазині будматеріалів Будмаркет АВН, по вул. Тролейбусній, 2 у ЛьвовіОсновними недоліками традиційних цементних затирок для плитки (фуга) є необхідність правильно дотримуватися пропорції при змішуванні матеріалу і слабка стійкість до грибків чи інших пошкоджень. У вологих приміщеннях дуже швидко можна спостерігати зміни кольору шва, на ньому з’являється затертий бруд, пліснява, іржа і що надважливо – хвороботворні бактерії.

Kastar Ceramic Tile Sealant – позбавлена всіх цих недоліків. Спеціальна насадка забезпечує повне і рівномірне змішування епоксидної смоли і затверджувача перед нанесенням. Епоксидна затирка дає 30-річну гарантію на відсутність плісняви і стійкість до побутової хімії, що дозволяє їй зберігати привабливий вигляд дуже довгий час.

Наноситься дуже легко. В чотири етапи:

1️⃣ спочатку простір між плитками обробляється спеціальним воском.

2️⃣ Специфічним пістолетом, що вміщує подвійний туб, тонким носиком туба наноситься в проміжок між плитками затирка. Вона зовсім не розтікається!

3️⃣ Притискається спеціальним металічним заокругленим інструментом.

4️⃣ висихає протягом 12 годин повністю. Знімаються залишки скребком, як плівка, не травмуючи плитку.

Після нанесення не потрібно нічого мити, як після звичайної фуги. Процес роботи приносить задоволення, як антистрес))

За технічними характеристиками і властивостями ця затирка подібна до скла, тільки еластичного. Вона має абсолютно гладку поверхню, яка зовсім не забруднюється, а пил стирається легенько вологою тканиною.

Палітра кольорів приваблива:

є біла, молочна, відтінки коричневого, чорна, сіра, срібна, золота, синя із блискітками і т.д.

Якщо Вас зацікавив цей матеріал і ви хотіли би його придбати, звертайтеся до нас у “Будмаркет АВН” телефоном, меседжем, приходьте. Порахуємо кількість, яку Вам потрібно, вартість, визначимо колір.

Контакти

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять