fbpx

Новинки в магазині!

Новинки в магазині!

      Вітаємо новинки в нашому магазині! На Вас чекають спеціальні засоби, які можуть допомогти у вирішенні проблем з грибком, пліснявою, іншими біологічними розкладаннями та пошкодженнями. Відтепер у нас в наявності є декілька дуже корисних товарів для вашого господарства! Якщо у вас є цегляний мангал на вулиці, чи парканчик з дерева чи каменю і він не бажано зеленіє)) чи у вас гарненькі гномики у подвір’ї, які мокнуть під дощем… Відтепер ви можете їх захистити та зберегти на багато років! 

Для наших дорогих покупців новинки в магазині:⠀

✅ Біостоп від Мі2кра (Львівський виробник). Це – рідина, яка використовується для знищення та запобігання розвитку (плісняви, лишайникових, дріжджових цвілевих) грибів, водоростей та інших біологічних пошкоджень. Застосовується на будь-яких всмоктуваних, пористих поверхнях. Наносити перед грунтуванням під фарбування. Засіб, готовий до використання, на основі Біоциду широкого спектру дії.
Гідрофобна пропитка від Мік2кра. У Львові купити гідрофобну пропитку. Захист від води та намокання.Гідрофобна пропитка Мі2кра.
Для бетона, бруківки, цегли, шифера, штукатурки, черепиці… На капілярному рівні значно зменшує водопоглинання без зменшення газообміну. Підвищує морозостійкість, запобігає прояві висолів.

 

 

Біозахист для деревини у Львові в магазині Будмаркет АВН. Купити захист для дерева від гниття і намокання. Спеціальний засіб для захисту деревини купитиБіозахист концентрат 1/9 від Мі2кра. Для захисту дерев’яних елементів будівлі (кроквяних систем, каркасів, зрубів, дерев’яних стовпчиків), що знаходяться під відкритим небом та контактують з грунтом. Від впливу комах і грибків (термітів, короїдів, плісняви, гниття та ін.) та для надання деревині превентивних біостійких властивостей.1 частина препарату на 9 частин води (!)

 

 

Імпрегнат Дельфін. Захист каменю від намокання і не тільки. Купити у львові імпрегнат Дельфін в Будмаркеті АВНІмпрегнат “Дельфін” від Мі2кра.
Для обробки мінеральних поверхонь (силікатна цегла, природній камінь, бетон, цементні та гіпсові штукатурки. Утворює захисний шар на поверхні. Запобігає утворенню висолів та плям. Посилює забарвлення готових виробів. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

 

Анти-грибкова грунтовка. Від Мі2кра (Львівський виробник). Це – рідина, яка використовується для знищення та запобігання розвитку (плісняви, лишайникових, дріжджових цвілевих) грибів, водоростей та інших біологічних пошкоджень. Застосовується на будь-яких всмоктуваних, пористих поверхнях. Наносити перед грунтуванням під фарбування. Засіб, готовий до використання, на основі Біоциду широкого спектру дії.Біостоп 1 л засіб для знищення цвілі та грибків. Від Мі2кра (Львівський виробник). Це – рідина, яка використовується для знищення та запобігання розвитку (плісняви, лишайникових, дріжджових цвілевих) грибів, водоростей та інших біологічних пошкоджень. Застосовується на будь-яких всмоктуваних, пористих поверхнях. Наносити перед грунтуванням під фарбування. Засіб, готовий до використання, на основі Біоциду широкого спектру дії.

 

 

Фасадна фарба у відрах. Купити фасадну фарбу в Будмаркеті АВН, в магазині будівельних матеріалів у Львові✅ Також приїхала фасадна фарба! На ваші прохання. Фасадна фарба, яку можна використовувати і для внутрішніх робіт. Екологічна, без запаху, стійка до атмосферних впливів. Висока стійкість до миття. ЇЇ можна використовувати й у внутрішніх роботах, як стійку до миття та стирання у побуті.

 

Такі новинки в магазині очікують на Вас. Нагадаю, що розрахунок може бути картою і готівкою з чеком. Можете також замовити по телефону і забрати в зручний час згодом (до двох діб без передоплати). 

 

Дуже раді Вас бачити у нас в магазині:
вул. Тролейбусна, 2 (Львів)

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять