fbpx

Правила та умови

Правила та умови

Публічна оферта

(Публічна пропозиція укласти договір купівлі-продажу товару)


Продавець: Приватне Підприємство “Компанія АВН”, в особі директора Навроцького Анатолія Володимировича, який діє на підставі державної реєстрації в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (№ запис 1 415 102 0000 027721, дата запису 11.09.2012 р.), який займається продажем товарів за допомогою використання Інтернет-магазину www.avn-company.com.ua та магазину будматеріалів “Будмаркет АВН” за адресою: Україна, 79053, м. Львів, вул. Тролейбусна, 2, з одного боку, і:

Покупець: будь-яка фізична особа, фізична особа-підприємець, юридична особа, що діє на підставі цивільної або господарської правосуб’єктності, яка виявила бажання придбати товар за допомогою використання Інтеренет-магазину, з іншого боку, надалі іменовані – Сторони, уклали цей Договір про наступне.

Законодавство, яке регулює порядок укладення та виконання даного Договору
1.1. Висновок і виконання даного Договору регулюється: Конституцією України, Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, законами України «Про електронну комерцію», «Про захист прав споживачів», «Про захист персональних даних», а також іншими чинними нормативно-правовими актами.

Визначення термінів


2.1. Терміни, що вживаються у цьому Договорі, мають таке значення:

«Публічна оферта» – це публічна пропозиція укласти договір (в даному випадку – публічний договір купівлі-продажу товару), який повинен містити всі істотні умови і виражати намір особи, яка зробила пропозицію, вважати себе зобов’язаною у разі її прийняття.

«Публічний договір купівлі-продажу товару» – договір, умови якого встановлюються однаковими для всіх споживачів, в якому одна сторона – підприємець взяла на себе зобов’язання здійснювати продаж товарів через Інтернет-магазин кожному, хто до неї звернеться. Умови публічного договору купівлі-продажу товару вважаються прийнятими Покупцем повністю і без заперечень у момент оформлення їм замовлення Товару в порядку, встановленим Договором.

«Інтеренет-магазин» – офіційний сайт Продавця, який розташований за адресою www.avn-company.com.ua і www.avn-company.com.ua, за допомогою якого здійснюється висновок Публічного договору купівлі-продажу товару на підставі ознайомлення покупця з описом товару, наданим Продавцем шляхом забезпечення доступу до каталогів, проспектів, буклетів, фотографій з використанням системи Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром або зі зразками товару під час укладення такого Договору.

«Товар» – (в рамках даного Договору) це будівельні матеріали, сантехніка, електрика, косметика, біо-хімія, а також інші речі (товари) в асортименті, за назвою і за ціною, зазначеною в каталогах, проспектах, буклетах, на фотографіях Інтеренет-магазину.

«Персональні дані» – це дані про Покупця, необхідні для оформлення і виконання замовлення.

Предмет договору
3.1. Продавець зобов’язується в порядку та на умовах, визначених у цьому Договорі, передати, а Покупець зобов’язується в порядку та на умовах, визначених у цьому Договорі, прийняти та своєчасно оплатити товар.

Реєстрація на сайті і оформлення замовлення


4.1. Для здійснення покупок в Інтернет-магазині, а також з метою забезпечення можливості використовувати Інтернет-магазин в повній мірі, Покупець повинен пройти повну реєстрацію на сайті, під час якої вказати свої дані (ім’я та прізвище, адресу електронної пошти, номер телефону), а також вказати свій індивідуальний логін і пароль, або коротку реєстрацію вказавши ім’я та контактний телефон.

4.2. Після реєстрації на сайті Продавець створює для кожного Покупця окремий акаунт (Особистий кабінет), при вході в який Покупець зможе скористатися додатковими можливостями Інтернет-магазину, такими, як перегляд історії замовлень, друк рахунку, зміна інформації облікового запису та ін.

4.3. Покупець, перед початком оформлення замовлення зобов’язаний ознайомитися з повним текстом даного Договору. Реєстрація на сайті Інтернет-магазину, а також оформлення Покупцем замовлення підтверджує той факт, що Покупець ознайомлений зі змістом даного Договору і повністю, без будь-яких заперечень, приймає всі умови даного Договору.

4.4. Покупець після ознайомлення в каталозі з цікавлять його товаром (зображенням, назвою товару, його описом, складом, виробником товару) самостійно оформляє замовлення, користуючись інструментами Інтернет-магазину. При оформленні замовлення обов’язково вказується назва товару, артикул, кількість одиниць товару, ціна, загальна вартість замовлення, а також ім’я та прізвище Покупця, його контактний телефон, адресу доставки Товару, способи поставки і оплати Товару, інші дані, необхідні для коректного оформлення замовлення.

Умови оплати:


5.1. В рамках даного Договору сторони визначили наступні умови оплати Товару:

  • готівкою кур’єру при доставці товару по території м.Львова
  • оплата через касу магазину по вул. Тролейбусній, 2 у м. Львові
  • оплата по перерахунку за рахунком-фактурою, який Продавець повинен за вимогою надати Покупцеві
  • оплата на сайті за допомогою сервісу LiqPay на банківський рахунок ПП “Компанії АВН”

5.2. Вартість замовлення включає в себе ціну Товару, зазначену на сайті Інтернет-магазину. Вартість доставки покупець оплачує в момент отримання товару у відділенні сервісу, що здійснив доставку згідно його тарифів.

5.3. Оплата замовлення здійснюється на умовах 100% передоплати або в момент передачі Товару представником Продавця Покупцеві.

 

Умови доставки


Вартість і умови доставки Товару Постачальником докладно описані на сторінці цього Інтернет-магазину “Доставка та оплата”

Обмін Товару
7.1. Покупець має право протягом чотирнадцяти днів з моменту отримання Товару, обміняти його на аналогічний товар інших розміру, форми, габариту, фасону, комплектації тощо або повернути товар, згідно закону України. В цьому випадку покупець повинен мати і пред’явити чек нашої компанії.

7.2. Вимога Покупця про обмін або повернення Товару підлягає задоволенню, якщо Товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості.

7.3. Обмін (повернення) Товару здійснюється відповідно c Додатком №3 до Постанови Кабінету Мінбуд України від 19.03.1994 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів».

7.4. Витрати на доставку, пов’язані з обміном Товару, покладаються на Покупця.

 

Якість товару


8.1. Продавець гарантує якість Товару в межах терміну придатності або гарантійного терміну, зазначеного виробником Товару.

8.2. Під час отримання Товару на складі Продавця, перевізника або від кур’єра Покупець зобов’язаний перевірити зовнішню цілісність упаковки, зовнішній вигляд Товару, переконатися у відсутності видимих ​​недоліків, перевірити терміни зберігання Товару на предмет їх закінчення.

8.3. У разі виявлення недоліків, Покупець зобов’язаний зафіксувати їх в акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем і представником перевізника або Продавця. При можливості недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки.

8.4. Претензії за якістю Товару приймаються в межах терміну придатності, або гарантійного терміну, встановленого виробником Товару, якщо товар відповідає вимогам п.п.7.3. даного Договору. Якщо гарантійний термін на Товар не встановлено, претензії щодо якості приймаються Продавцем протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту отримання Товару Покупцем.

8.5. Претензії за якістю Товару не задовольняються в разі, якщо буде доведено, що Товар став неякісним в результаті порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб, випадку або непереборної сили. Витрати, пов’язані з доказом причини неналежної якості Товару несе та Сторона, з вини якої Товар був або став неякісним.

8.6. Відповідальність сторін. У разі порушення своїх зобов’язань за цим Договором Сторони несуть відповідальність, визначену цим Договором та чинним законодавством.

9.2. У разі несплати, неповної або несвоєчасної сплати за товар Покупець виплачує Постачальнику пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від вартості замовлення за кожен день такого прострочення.

9.3. У разі необгрунтованої відмови від прийому доставленого Продавцем Товару Покупець зобов’язаний відшкодувати Продавцю вартість доставки Товару, а також сплатити штраф у розмірі 10% (десять) відсотків від вартості замовлення.

Порядок вирішення спорів:
10.1. Всі суперечки, що виникають з цього Договору або пов’язані з ним, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами.

10.2. Якщо відповідний спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він підлягає вирішенню в судовому порядку відповідно до чинного законодавства України.

Інші умови:

11.1. Покупець під час реєстрації на сайті Інтеренет-магазину, а також під час оформлення замовлення дає свою згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”.

11.2. Продавець використовує персональні дані Покупця для обробки замовлень на придбання Товару, отримання інформації про замовлення, передачі по електронній пошті, мобільним зв’язком рекламних і спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-який інший інформації про діяльність Інтернет-магазину, а також Продавець має право поміщати персональні дані в бази даних, здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміна.

11.3. Продавець зобов’язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб. Не поширювати і не передавати дані будь-якої третьої сторони (крім передачі даних пов’язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов’язковий запит компетентного державного органу).

11.4. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації.

11.5. Інформація, яку надає Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях функціонування Інтернет-магазину. Відправлення повідомлення Покупцю про виконання замовлення, відправки рекламних повідомлень і т.д.

11.6. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього Договору з попередньою публікацією його на сайті інтернет-магазину.

Термін дії договору


12.1. Цей Договір набирає чинності з дня оформлення замовлення або реєстрації на сайті Інтернет-магазину і діє до виконання всіх умов Договору.

Реквізити Продавця


ПП “Компанія АВН”
Юридична адреса: 79026, м.Львів, ул.Ак.Лазаренка, буд.2
Код ЄДРПОУ: 38369703
Номер запису в ЄДРПОУ: 1 415 102 0000 027721, дата запису 11.09.2012г.
Банківські реквізити: р / c UA89 325321 00000 26009053810403, МФО 325321 в ПАТ КБ “Приватбанк”

 

Купити все для ремонту >>

 

Подивитися магазин у Львові>>

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять